KONST / Litografier / Färglitografi 8492093
*
nr 849 2093
Stellan Widholm
(f. 1939), Sverige
Färglitografi , Stellan Widholm (f. 1939), 15/140, motivets mått: 26x23
Stellan Widholm, svensk målare född 1939.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 september 2013
kl 19:05:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/9 08:46:26
1
100 kr
27/9 18:41:06
2
300 kr
30/9 16:53:22
3
200 kr
30/9 16:53:50
3
300 kr
30/9 16:54:35
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stellan widholm svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46
-
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56
-
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42
-
7229 Färglitografi
Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Sommarskärgård..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:29
-
7220 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Kust. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:14
-
6070 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:17
*
Stellan Widholm
Stellan Widholm, svensk målare född 1939.
nr 849 2093
Stellan Widholm
(f. 1939), Sverige
Färglitografi , Stellan Widholm (f. 1939), 15/140, motivets mått: 26x23
Stellan Widholm, svensk målare född 1939.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 september 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/9 08:46:26 | 1 | 100 kr |
27/9 18:41:06 | 2 | 300 kr |
30/9 16:53:22 | 3 | 200 kr |
30/9 16:53:50 | 3 | 300 kr |
30/9 16:54:35 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stellan widholm svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46 -
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56 -
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42
-
7229 Färglitografi
Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Sommarskärgård..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:29 -
7220 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Kust. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:14 -
6070 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:17